Nordbyvegen 15

Nordbyvegen 15, 2069 Jessheim

Nordbyvegen 15 i Jessheim er registrert som Skolebygning (612) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er NORDBY BARNEHAGE med 24 ansatte. Nærmeste holdeplass er Nordby stasjon, 148 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Nordbyvegen 15?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Nordbyvegen 15.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
6948472612SkolebygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Nordbyvegen 15, 2069 JessheimKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Ullensaker (3209)
Gårds-/bruksnummer
142 / 129
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
60.15397, 11.17902 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Nordbyvegen 15 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
NORDBY BARNEHAGE97529274685.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager24

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Nordby stasjontog, buss148 m
Kremmerhusetbuss481 m
Tiurkrokenbuss496 m

Spørsmål og svar om Nordbyvegen 15

Hva slags bygg er Nordbyvegen 15?

Nordbyvegen 15 er registrert som Skolebygning (bygningstype 612) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Nordbyvegen 15?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er NORDBY BARNEHAGE.

Er det ledige lokaler i Nordbyvegen 15 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Nordby stasjon, 148 meter fra adressen (tog, buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Nordbyvegen 15?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også