Industritoppen 15

Industritoppen 15, 4848 Arendal

Industritoppen 15 i Arendal er registrert som Annen industribygning (219) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen, det største er ELEKTROVERKSTEDET AS med 10 ansatte. Nærmeste holdeplass er Industritoppen, 448 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Industritoppen 15?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Industritoppen 15.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
23249960219Annen industribygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Industritoppen 15, 4848 ArendalKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Arendal (4203)
Gårds-/bruksnummer
433 / 350
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
58.45517, 8.71955 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

3 foretak er registrert på Industritoppen 15 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
ELEKTROVERKSTEDET AS97203831895.220 Reparasjon og vedlikehold av husholdningsvarer og hageredskaper10
THOMIC EIENDOM AS92147604368.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
Z-SEIL AS88427520213.960 Produksjon av tekstiler til teknisk og industriell bruk

Sannsynlig eier eller forvalter

Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Industritoppenbuss448 m

Spørsmål og svar om Industritoppen 15

Hva slags bygg er Industritoppen 15?

Industritoppen 15 er registrert som Annen industribygning (bygningstype 219) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Industritoppen 15?

3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er ELEKTROVERKSTEDET AS, THOMIC EIENDOM AS, Z-SEIL AS.

Er det ledige lokaler i Industritoppen 15 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Industritoppen, 448 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Industritoppen 15?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: THOMIC EIENDOM AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Se også