Drammensveien 884

Drammensveien 884, 1383 Asker

Drammensveien 884 i Asker er registrert som Bensinstasjon (323) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Drengsrudveien, 46 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Drammensveien 884?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Drammensveien 884.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
23102625323BensinstasjonTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Drammensveien 884, 1383 AskerKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Asker (3203)
Gårds-/bruksnummer
7 / 50
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.82961, 10.41479 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

2 foretak er registrert på Drammensveien 884 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
DELI DE LUCA ASKER97321157947.300 Detaljhandel med drivstoff til motorvogner
ESSO EXPRESS ASKER93840778947.300 Detaljhandel med drivstoff til motorvogner

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Drengsrudveienbuss46 m
Oreholtetbuss224 m
Drengsrud skolebuss413 m
Borgen skolebuss581 m

Spørsmål og svar om Drammensveien 884

Hva slags bygg er Drammensveien 884?

Drammensveien 884 er registrert som Bensinstasjon (bygningstype 323) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Drammensveien 884?

2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er DELI DE LUCA ASKER, ESSO EXPRESS ASKER.

Er det ledige lokaler i Drammensveien 884 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Drengsrudveien, 46 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Drammensveien 884?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også