Leangbukta 31A
Leangbukta 31A, 1392 Vettre
Leangbukta 31A i Vettre er registrert som Annen lagerbygning (239) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Hvile, 124 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Leangbukta 31A?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Leangbukta 31A.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 149795693 | 239 – Annen lagerbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Asker (3203)
- Gårds-/bruksnummer
- 45 / 2
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.83261, 10.47079 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Leangbukta 31A i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| AUTOMANIA ASKER AS | 936260578 | 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Hvile | buss | 124 m |
| Leangbukta | buss | 442 m |
| Vettre | buss | 537 m |
Spørsmål og svar om Leangbukta 31A
Hva slags bygg er Leangbukta 31A?
Leangbukta 31A er registrert som Annen lagerbygning (bygningstype 239) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Leangbukta 31A?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er AUTOMANIA ASKER AS.
Er det ledige lokaler i Leangbukta 31A nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Hvile, 124 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Leangbukta 31A?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.