Torstadbakken 49

Torstadbakken 49, 1395 Hvalstad

Torstadbakken 49 i Hvalstad er registrert som Museums- og biblioteksbygning (614) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er TORSTAD UNGDOMSSKOLE med 58 ansatte. Nærmeste holdeplass er Torstad skole, 230 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Torstadbakken 49?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Torstadbakken 49.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
149940758614Museums- og biblioteksbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Torstadbakken 49, 1395 HvalstadKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Asker (3203)
Gårds-/bruksnummer
31 / 51
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.86218, 10.48074 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Torstadbakken 49 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
TORSTAD UNGDOMSSKOLE97457838785.201 Ordinær grunnskoleundervisning58

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Torstad skolebuss230 m

Spørsmål og svar om Torstadbakken 49

Hva slags bygg er Torstadbakken 49?

Torstadbakken 49 er registrert som Museums- og biblioteksbygning (bygningstype 614) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Torstadbakken 49?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er TORSTAD UNGDOMSSKOLE.

Er det ledige lokaler i Torstadbakken 49 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Torstad skole, 230 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Torstadbakken 49?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også