Ladegårdsgaten 67

Ladegårdsgaten 67, 5033 Bergen

Ladegårdsgaten 67 i Bergen er registrert som Helsebygning (732) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Kirkegaten, 160 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Ladegårdsgaten 67?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Ladegårdsgaten 67.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
9416684732HelsebygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Ladegårdsgaten 67, 5033 BergenKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Bergen (4601)
Gårds-/bruksnummer
167 / 516
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
60.40490, 5.32573 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

3 foretak er registrert på Ladegårdsgaten 67 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
BERGEN KOMMUNE HJEMMEBASERTE TJENESTER OMSORGSTEAM SANDVIKEN92022448286.941 Sykepleietjenester og andre helsetjenester i hjemmet
SANDVIKEN LEGESENTER99403938586.210 Allmennlegetjenester
SANDVIKEN LEGESENTER DA98345330986.210 Allmennlegetjenester

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Kirkegatenbuss160 m
Sandvikskirkenbuss176 m
Prahls veibuss374 m
Øvre Sandviksveienbuss377 m
Sandvikstorgetbuss386 m
Storeblå Slaktehustomtenbåt444 m
Amalie Skrams veibuss453 m
Nye Sandviksveienbuss458 m

Spørsmål og svar om Ladegårdsgaten 67

Hva slags bygg er Ladegårdsgaten 67?

Ladegårdsgaten 67 er registrert som Helsebygning (bygningstype 732) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Ladegårdsgaten 67?

3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er BERGEN KOMMUNE HJEMMEBASERTE TJENESTER OMSORGSTEAM SANDVIKEN, SANDVIKEN LEGESENTER, SANDVIKEN LEGESENTER DA.

Er det ledige lokaler i Ladegårdsgaten 67 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Kirkegaten, 160 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Ladegårdsgaten 67?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også