Lyder Sagens gate 19A

Lyder Sagens gate 19A, 5008 Bergen

Lyder Sagens gate 19A i Bergen er registrert som Næringsbygg (999) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Strømgaten, 315 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Lyder Sagens gate 19A?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Lyder Sagens gate 19A.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
9589791999NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Lyder Sagens gate 19A, 5008 BergenKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Bergen (4601)
Gårds-/bruksnummer
164 / 1257
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
60.38754, 5.32946 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Lyder Sagens gate 19A i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
HARILA VASK OG VEDLIKEHOLD93399639581.210 Rengjøring av bygninger

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Strømgatenbuss315 m
Bergen busstasjonbuss, trikk330 m
Nygårdbuss, trikk409 m
Nonnesetertrikk422 m
Lars Hilles gatebuss423 m
Bergen stasjonbuss, tog494 m
Festplassenbuss559 m

Spørsmål og svar om Lyder Sagens gate 19A

Hva slags bygg er Lyder Sagens gate 19A?

Lyder Sagens gate 19A er registrert som Næringsbygg (bygningstype 999) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Lyder Sagens gate 19A?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er HARILA VASK OG VEDLIKEHOLD.

Er det ledige lokaler i Lyder Sagens gate 19A nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Strømgaten, 315 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Lyder Sagens gate 19A?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også