Sandslihaugen 10
Sandslihaugen 10, 5254 Sandsli
Sandslihaugen 10 i Sandsli er registrert som Næringsbygg (651) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 14 foretak er registrert på adressen, det største er SPORTY BERGEN SANDSLI med 29 ansatte. Nærmeste holdeplass er Sandslihaugen, 298 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Sandslihaugen 10?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Sandslihaugen 10.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 9453717 | 651 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Bergen (4601)
- Gårds-/bruksnummer
- 116 / 179
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 60.29265, 5.28330 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
14 foretak er registrert på Sandslihaugen 10 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| SPORTY BERGEN SANDSLI | 913810295 | 93.130 Treningssentervirksomhet | 29 |
| INTERPADEL BERGEN AS AVD BERGEN | 927133830 | 93.110 Drift av idrettsanlegg | 8 |
| BERGEN KANTINETJENESTE AS | 971983620 | 46.380 Engroshandel med andre næringsmidler | 6 |
| BERGEN SQUASHSENTER AS | 995852225 | 93.120 Aktiviteter i idrettslag og -klubber | – |
| ENDRESS+HAUSER AS AVD SANDSLI | 988263389 | 46.640 Engroshandel med maskiner og utstyr ellers | – |
| ORIS DENTAL AS AVD 162 SANDSLI | 989341766 | 86.230 Tannlegetjenester | – |
| ROMEO & JULIET BARBER OG FRISØRS SANDSLI AS | 972082252 | 96.210 Frisering og barbering | – |
| SANDSLI FYSIOTERAPI Fiskum | 986118152 | 86.950 Fysioterapi- og ergoterapitjenester | – |
| SANDSLI TANNLEGESENTER AS | 874220892 | 86.230 Tannlegetjenester | – |
| SANDSLITANN EIENDOM AS | 932643243 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| SRC EIENDOM AS | 937819862 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| TANNLEGE ANNIKA M. WESTGÅRD | 921771436 | 86.230 Tannlegetjenester | – |
| TOPPE TANNKLINIKK OG TANNREGULERIN MARKO SCEPANOVIC | 932669129 | 86.230 Tannlegetjenester | – |
| TOTAL KROPP SANDSLI AS | 997976886 | 86.960 Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin | – |
Sannsynlig eier eller forvalter
- SANDSLITANN EIENDOM AS — 932643243· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- SRC EIENDOM AS — 937819862· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Sandslihaugen | buss | 298 m |
| Stølshaugen | buss | 334 m |
| Sandslikrysset | buss | 507 m |
Spørsmål og svar om Sandslihaugen 10
Hva slags bygg er Sandslihaugen 10?
Sandslihaugen 10 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 651) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Sandslihaugen 10?
14 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er SPORTY BERGEN SANDSLI, INTERPADEL BERGEN AS AVD BERGEN, BERGEN KANTINETJENESTE AS, BERGEN SQUASHSENTER AS, ENDRESS+HAUSER AS AVD SANDSLI.
Er det ledige lokaler i Sandslihaugen 10 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Sandslihaugen, 298 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Sandslihaugen 10?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: SANDSLITANN EIENDOM AS, SRC EIENDOM AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.