C O Lunds gate 26
C O Lunds gate 26, 3043 Drammen
C O Lunds gate 26 i Drammen er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Colletts gate, 121 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du C O Lunds gate 26?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i C O Lunds gate 26.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 7779631 | 322 – Butikkbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Drammen (3301)
- Gårds-/bruksnummer
- 111 / 126
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.73103, 10.21307 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på C O Lunds gate 26 i Enhetsregisteret.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Colletts gate | buss | 121 m |
| Drammen Bangeløkka | buss | 243 m |
| Folkestads gate | buss | 288 m |
| Mads Wiels plass | buss | 444 m |
| Treschows gate | buss | 534 m |
| Kvernveien | buss | 566 m |
| Marienlyst | buss | 579 m |
Spørsmål og svar om C O Lunds gate 26
Hva slags bygg er C O Lunds gate 26?
C O Lunds gate 26 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i C O Lunds gate 26?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er DRAMMEN BILCO AS, PROFF1 MONTASJEMATERIELL DRAMMEN AS.
Er det ledige lokaler i C O Lunds gate 26 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Colletts gate, 121 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier C O Lunds gate 26?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.