Drammensveien 64A

Drammensveien 64A, 3050 MjØNdalen

Drammensveien 64A i MjØNdalen er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er MARITA BRUKTHANDEL med 14 ansatte. Nærmeste holdeplass er Helsehuset, 132 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Drammensveien 64A?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Drammensveien 64A.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
193270735322ButikkbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Drammensveien 64A, 3050 MjØNdalenKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Drammen (3301)
Gårds-/bruksnummer
212 / 50
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.75152, 10.02986 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Drammensveien 64A i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
MARITA BRUKTHANDEL93201087947.790 Detaljhandel med brukte varer14

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Helsehusetbuss132 m
Skogen Mjøndalenbuss418 m
Mjøndalen E134buss451 m

Spørsmål og svar om Drammensveien 64A

Hva slags bygg er Drammensveien 64A?

Drammensveien 64A er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Drammensveien 64A?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er MARITA BRUKTHANDEL.

Er det ledige lokaler i Drammensveien 64A nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Helsehuset, 132 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Drammensveien 64A?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også