Hans Kiærs gate 1B

Hans Kiærs gate 1B, 3041 Drammen

Hans Kiærs gate 1B i Drammen er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (311) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen, det største er VIKEN KOMMUNEREVISJON IKS med 32 ansatte. Nærmeste holdeplass er Tollboden, 242 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Hans Kiærs gate 1B?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Hans Kiærs gate 1B.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
158462125311Kontor- og administrasjonsbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Hans Kiærs gate 1B, 3041 DrammenKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Drammen (3301)
Gårds-/bruksnummer
111 / 247
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.73317, 10.22163 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

2 foretak er registrert på Hans Kiærs gate 1B i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
VIKEN KOMMUNEREVISJON IKS98578850284.110 Generell offentlig administrasjon32
TOLLETATEN DRAMMEN97472694784.110 Generell offentlig administrasjon13

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Tollbodenbuss242 m
Mads Wiels plassbuss390 m
Rundtombuss426 m
Treschows gatebuss520 m

Spørsmål og svar om Hans Kiærs gate 1B

Hva slags bygg er Hans Kiærs gate 1B?

Hans Kiærs gate 1B er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (bygningstype 311) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Hans Kiærs gate 1B?

2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er VIKEN KOMMUNEREVISJON IKS, TOLLETATEN DRAMMEN.

Er det ledige lokaler i Hans Kiærs gate 1B nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Tollboden, 242 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Hans Kiærs gate 1B?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også