Pettersløkka 19A
Pettersløkka 19A, 3040 Drammen
Pettersløkka 19A i Drammen er registrert som Annen lagerbygning (239) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen, det største er ALTRENT AS med 8 ansatte. Nærmeste holdeplass er Tors vei 5, 321 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Pettersløkka 19A?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Pettersløkka 19A.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 20183748 | 239 – Annen lagerbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Drammen (3301)
- Gårds-/bruksnummer
- 112 / 452
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.72684, 10.23534 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Pettersløkka 19A i Enhetsregisteret.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Tors vei 5 | buss | 321 m |
| Solbergs gate | buss | 446 m |
| Tors vei snuplass | buss | 478 m |
Spørsmål og svar om Pettersløkka 19A
Hva slags bygg er Pettersløkka 19A?
Pettersløkka 19A er registrert som Annen lagerbygning (bygningstype 239) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Pettersløkka 19A?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er ALTRENT AS, ANN KRISTIN AANNERUD.
Er det ledige lokaler i Pettersløkka 19A nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Tors vei 5, 321 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Pettersløkka 19A?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.