Glomboveien 25
Glomboveien 25, 1678 KrÅKerØY
Glomboveien 25 i KrÅKerØY er registrert som Næringsbygg (249) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 4 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Langøykrysset, 48 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Glomboveien 25?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Glomboveien 25.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 147817401 | 249 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Fredrikstad (3107)
- Gårds-/bruksnummer
- 424 / 1
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.20000, 10.91397 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
4 foretak er registrert på Glomboveien 25 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| FJELLVEIEN 51 AS | 927446413 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| KARI SUNDBYE | 912057518 | 01.110 Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster | – |
| RØD GÅRD EIENDOM AS | 930337358 | 68.110 Kjøp og salg av egen fast eiendom | – |
| VEGARD JOHANSEN AS | 919617896 | 43.221 Rørleggerarbeid | – |
Sannsynlig eier eller forvalter
- FJELLVEIEN 51 AS — 927446413· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- RØD GÅRD EIENDOM AS — 930337358· 68.110 Kjøp og salg av egen fast eiendom
Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Langøykrysset | buss | 48 m |
| Rødkrysset Kråkerøy | buss | 203 m |
| Ilabakken | buss | 226 m |
| Jøtul | buss | 444 m |
| Tørkopp | buss | 526 m |
Spørsmål og svar om Glomboveien 25
Hva slags bygg er Glomboveien 25?
Glomboveien 25 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 249) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Glomboveien 25?
4 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er FJELLVEIEN 51 AS, KARI SUNDBYE, RØD GÅRD EIENDOM AS, VEGARD JOHANSEN AS.
Er det ledige lokaler i Glomboveien 25 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Langøykrysset, 48 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Glomboveien 25?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: FJELLVEIEN 51 AS, RØD GÅRD EIENDOM AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.