Seljeveien 5A

Seljeveien 5A, 1661 RolvsØY

Seljeveien 5A i RolvsØY er registrert som Verkstedbygning (212) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Råbekken, 350 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Seljeveien 5A?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Seljeveien 5A.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
6479715212VerkstedbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Seljeveien 5A, 1661 RolvsØYKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Fredrikstad (3107)
Gårds-/bruksnummer
736 / 106
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.24407, 10.98676 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

3 foretak er registrert på Seljeveien 5A i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
FIBEL SALIMI92964743247.920 Formidlingstjenester tilknyttet detaljhandel med spesialisert vareutvalg
HK SALONG AS93264140286.993 Andre helsetjenester ellers
NYTT SNITT AV HEIDI BYVOLD93748382195.290 Reparasjon og vedlikehold av andre husholdningsvarer og varer til personlig bruk ikke nevnt annet sted

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Råbekkenbuss350 m
Evjebekkveienbuss440 m
Evjebuss445 m
Svaneveien 27buss453 m

Spørsmål og svar om Seljeveien 5A

Hva slags bygg er Seljeveien 5A?

Seljeveien 5A er registrert som Verkstedbygning (bygningstype 212) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Seljeveien 5A?

3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er FIBEL SALIMI, HK SALONG AS, NYTT SNITT AV HEIDI BYVOLD.

Er det ledige lokaler i Seljeveien 5A nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Råbekken, 350 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Seljeveien 5A?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også