Øvre veg 170
Øvre veg 170, 2836 Biri
Øvre veg 170 i Biri er registrert som Næringsbygg (249) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Etanstad, 85 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Øvre veg 170?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Øvre veg 170.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 140162515 | 249 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- GjØVik (3407)
- Gårds-/bruksnummer
- 191 / 4
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 60.89110, 10.62756 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Øvre veg 170 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| TRINE LINDGÅRD ANDERSEN | 917393583 | 86.210 Allmennlegetjenester | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Etanstad | buss | 85 m |
| Karmel Roli | buss | 562 m |
Spørsmål og svar om Øvre veg 170
Hva slags bygg er Øvre veg 170?
Øvre veg 170 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 249) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Øvre veg 170?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er TRINE LINDGÅRD ANDERSEN.
Er det ledige lokaler i Øvre veg 170 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Etanstad, 85 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Øvre veg 170?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.