Storgata 11
Storgata 11, 2815 GjØVik
Storgata 11 i GjØVik er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Fahlstrøms plass, 202 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Storgata 11?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Storgata 11.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 155606452 | 322 – Butikkbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- GjØVik (3407)
- Gårds-/bruksnummer
- 67 / 1042
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 60.79503, 10.68946 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
3 foretak er registrert på Storgata 11 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| DOS AMIGOS | 974898748 | 56.110 Drift av restauranter | – |
| PETTERSEN-MOE EIENDOM AS | 972190748 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| S. PETTERSEN-MOE AS | 873234202 | 47.770 Detaljhandel med ur, klokker og smykker | – |
Sannsynlig eier eller forvalter
- PETTERSEN-MOE EIENDOM AS — 972190748· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Fahlstrøms plass | buss | 202 m |
| Øvre Torvgate | buss | 281 m |
| Gjøvik Peppes Pizza | buss | 310 m |
| Gjøvik skysstasjon | buss | 329 m |
| Gjøvik gård | buss | 357 m |
| Fengselssletta | buss | 380 m |
| Gjøvik stasjon | tog | 388 m |
| Haugtun omsorgssenter | buss | 406 m |
Spørsmål og svar om Storgata 11
Hva slags bygg er Storgata 11?
Storgata 11 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Storgata 11?
3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er DOS AMIGOS, PETTERSEN-MOE EIENDOM AS, S. PETTERSEN-MOE AS.
Er det ledige lokaler i Storgata 11 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Fahlstrøms plass, 202 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Storgata 11?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: PETTERSEN-MOE EIENDOM AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.