Teknologivegen 26
Teknologivegen 26, 2815 GjØVik
Teknologivegen 26 i GjØVik er registrert som Næringsbygg (621) i Matrikkelen, byggestatus ferdigattest. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er NTNU i Gjøvik, 139 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Teknologivegen 26?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Teknologivegen 26.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 300671356 | 621 – Næringsbygg | FA – Ferdigattest | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- GjØVik (3407)
- Gårds-/bruksnummer
- 66 / 262
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 60.78917, 10.68065 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Teknologivegen 26 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| KRUS | 931719076 | 56.110 Drift av restauranter | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| NTNU i Gjøvik | buss | 139 m |
| Nedre Gjøviks veg | buss | 334 m |
| Fagskolen Innlandet Kallerud | buss | 400 m |
| Alf Mjøens veg | buss | 417 m |
| Nybrua | buss | 452 m |
| Johan Castbergs gate 27 | buss | 488 m |
| Lundsgate/Tongabakken | buss | 521 m |
| F. Hennigs gate/Lundsgate | buss | 550 m |
Spørsmål og svar om Teknologivegen 26
Hva slags bygg er Teknologivegen 26?
Teknologivegen 26 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 621) i Matrikkelen. Byggestatus er ferdigattest.
Hvilke firmaer holder til i Teknologivegen 26?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er KRUS.
Er det ledige lokaler i Teknologivegen 26 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er NTNU i Gjøvik, 139 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Teknologivegen 26?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.