Industriveien 15
Industriveien 15, 4879 Grimstad
Industriveien 15 i Grimstad er registrert som Annen industribygning (219) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 5 foretak er registrert på adressen, det største er OLSENBYGG GRIMSTAD AS med 21 ansatte. Nærmeste holdeplass er Østerskogen, 332 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Industriveien 15?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Industriveien 15.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 18868482 | 219 – Annen industribygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Grimstad (4202)
- Gårds-/bruksnummer
- 79 / 273
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.31609, 8.55895 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
5 foretak er registrert på Industriveien 15 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| OLSENBYGG GRIMSTAD AS | 987327111 | 41.000 Oppføring av bygninger | 21 |
| INDUSTRIVEIEN 15 GRIMSTAD AS | 919772166 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| KALDVELLFJORDEN EIENDOM AS | 923902082 | 68.120 Utvikling og salg av byggeprosjekter | – |
| OLSENBYGG AS | 923921761 | 41.000 Oppføring av bygninger | – |
| SOLTOPPEN GRIMSTAD AS | 928730255 | 59.110 Produksjon av film, video og fjernsynsprogrammer | – |
Sannsynlig eier eller forvalter
- INDUSTRIVEIEN 15 GRIMSTAD AS — 919772166· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- KALDVELLFJORDEN EIENDOM AS — 923902082· 68.120 Utvikling og salg av byggeprosjekter
Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Østerskogen | buss | 332 m |
| Vegårveien | buss | 434 m |
| Moneveien | buss | 567 m |
Spørsmål og svar om Industriveien 15
Hva slags bygg er Industriveien 15?
Industriveien 15 er registrert som Annen industribygning (bygningstype 219) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Industriveien 15?
5 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er OLSENBYGG GRIMSTAD AS, INDUSTRIVEIEN 15 GRIMSTAD AS, KALDVELLFJORDEN EIENDOM AS, OLSENBYGG AS, SOLTOPPEN GRIMSTAD AS.
Er det ledige lokaler i Industriveien 15 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Østerskogen, 332 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Industriveien 15?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: INDUSTRIVEIEN 15 GRIMSTAD AS, KALDVELLFJORDEN EIENDOM AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.