Grimsrødhøgda 115

Grimsrødhøgda 115, 1791 Tistedal

Grimsrødhøgda 115 i Tistedal er registrert som Skolebygning (612) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er BOLLERØD FUS BARNEHAGE med 17 ansatte. Nærmeste holdeplass er Bollerud, 156 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Grimsrødhøgda 115?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Grimsrødhøgda 115.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
6203922612SkolebygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Grimsrødhøgda 115, 1791 TistedalKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Halden (3101)
Gårds-/bruksnummer
75 / 105
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.13366, 11.43369 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Grimsrødhøgda 115 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
BOLLERØD FUS BARNEHAGE97163682385.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager17

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Bollerudbuss156 m
Bergheimbuss424 m
Nybobuss428 m

Spørsmål og svar om Grimsrødhøgda 115

Hva slags bygg er Grimsrødhøgda 115?

Grimsrødhøgda 115 er registrert som Skolebygning (bygningstype 612) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Grimsrødhøgda 115?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er BOLLERØD FUS BARNEHAGE.

Er det ledige lokaler i Grimsrødhøgda 115 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Bollerud, 156 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Grimsrødhøgda 115?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også