Ole Dahls gate 1
Ole Dahls gate 1, 1776 Halden
Ole Dahls gate 1 i Halden er registrert som Næringsbygg (672) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Baptistkirken, 66 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Ole Dahls gate 1?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Ole Dahls gate 1.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 145044669 | 672 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Halden (3101)
- Gårds-/bruksnummer
- 62 / 504
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.12602, 11.37839 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Ole Dahls gate 1 i Enhetsregisteret.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Baptistkirken | buss | 66 m |
| Marcus Thranes gate | buss | 160 m |
| Park Hotell | buss | 230 m |
| Stangeløkka | buss | 295 m |
| Rødsberg skole | buss | 388 m |
| Busterud | buss | 393 m |
| Snippen Halden | buss | 457 m |
Spørsmål og svar om Ole Dahls gate 1
Hva slags bygg er Ole Dahls gate 1?
Ole Dahls gate 1 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 672) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Ole Dahls gate 1?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er HALDEN BAPTISTMENIGHET, HALDEN AA GRUPPE.
Er det ledige lokaler i Ole Dahls gate 1 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Baptistkirken, 66 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Ole Dahls gate 1?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.