Klukevegen 30
Klukevegen 30, 2318 Hamar
Klukevegen 30 i Hamar er registrert som Næringsbygg (722) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen, det største er BUFETAT ØST HEDMARK UNGDOMS- OG FAMILIESENTER AVD VIEN med 98 ansatte. Nærmeste holdeplass er Vien, 147 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Klukevegen 30?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Klukevegen 30.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 17813668 | 722 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Hamar (3403)
- Gårds-/bruksnummer
- 4 / 4
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 60.81207, 11.09555 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Klukevegen 30 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| BUFETAT ØST HEDMARK UNGDOMS- OG FAMILIESENTER AVD VIEN | 933100774 | 87.991 Tjenester i barneverninstitusjoner | 98 |
| STATSBYGG ØST VIENSENTERET HAMAR | 914389402 | 81.100 Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Vien | buss | 147 m |
| Vienkrysset E6 | buss | 436 m |
| Solvang skole | buss | 595 m |
Spørsmål og svar om Klukevegen 30
Hva slags bygg er Klukevegen 30?
Klukevegen 30 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 722) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Klukevegen 30?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er BUFETAT ØST HEDMARK UNGDOMS- OG FAMILIESENTER AVD VIEN, STATSBYGG ØST VIENSENTERET HAMAR.
Er det ledige lokaler i Klukevegen 30 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Vien, 147 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Klukevegen 30?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.