Strandgata 63

Strandgata 63, 2317 Hamar

Strandgata 63 i Hamar er registrert som Næringsbygg (840) i Matrikkelen, byggestatus ferdigattest. 5 foretak er registrert på adressen, det største er TEKSTUR AS med 7 ansatte. Nærmeste holdeplass er Stortorget, 96 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Strandgata 63?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Strandgata 63.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Om bygget

Basarbygningen (Hamar)

I nærheten: Basarbygningen (Hamar)

Basarbygningen på Stortorget ble tegnet av stadsingeniør Engebret Soot og reist av Hamar Bazaraktieselskab i 1896. Den har en fremtrende plass i Hamars byplan der den ligger i aksen fra Hamar domkirke mot Mjøsa, nederst på Stortorget i det som en gang også var strandkanten mot Mjøsa. Den kan også betraktes som et…

Les mer på Wikipedia · Fakta: Wikipedia (CC BY-SA) og Wikidata (CC0)

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
300550361840NæringsbyggFA – FerdigattestNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Strandgata 63, 2317 HamarKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Hamar (3403)
Gårds-/bruksnummer
1 / 23
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
60.79449, 11.07000 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

5 foretak er registrert på Strandgata 63 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
TEKSTUR AS99917103696.210 Frisering og barbering7
G.M AFRO STYLE ISSAK91911226396.210 Frisering og barbering
MANGMEE PANYAART92373316796.230 Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad
PSYKOLOG O BAARDSGAARD AS97987259386.930 Psykolog- og psykoterapitjenester, unntatt legetjenester innenfor psykiatri
SHIKAU AFRO FRISØR SALONG AS93306480896.210 Frisering og barbering

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Stortorgetbuss96 m
Kvartal 48buss148 m
Seminargatabuss204 m
Folkets husbuss236 m
Hamar Skibladnerbryggabåt345 m
Bryggerietbuss441 m
Hamar sykehusbuss505 m
Hamar stasjonbuss, tog516 m

Spørsmål og svar om Strandgata 63

Hva slags bygg er Strandgata 63?

Strandgata 63 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 840) i Matrikkelen. Byggestatus er ferdigattest.

Hvilke firmaer holder til i Strandgata 63?

5 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er TEKSTUR AS, G.M AFRO STYLE ISSAK, MANGMEE PANYAART, PSYKOLOG O BAARDSGAARD AS, SHIKAU AFRO FRISØR SALONG AS.

Er det ledige lokaler i Strandgata 63 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Stortorget, 96 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Strandgata 63?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også