Falkenstensveien 31

Falkenstensveien 31, 3189 Horten

Falkenstensveien 31 i Horten er registrert som Næringsbygg (655) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Blekket, 288 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Falkenstensveien 31?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Falkenstensveien 31.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
161758833655NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Falkenstensveien 31, 3189 HortenKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Horten (3901)
Gårds-/bruksnummer
131 / 135
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.42668, 10.45508 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

2 foretak er registrert på Falkenstensveien 31 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
RENAS PIZZA & GRILL AS92674232956.110 Drift av restauranter
ST1 APENES98029948147.300 Detaljhandel med drivstoff til motorvogner

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Blekketbuss288 m
Ravnåsbuss322 m
Apenesbakkenbuss413 m
Apenesbuss416 m
Apenesbakken Øvre Keisemarkbuss499 m
Hasselbakkenbuss503 m
Tiurstien Ibuss507 m
Laskenliabuss510 m

Spørsmål og svar om Falkenstensveien 31

Hva slags bygg er Falkenstensveien 31?

Falkenstensveien 31 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 655) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Falkenstensveien 31?

2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er RENAS PIZZA & GRILL AS, ST1 APENES.

Er det ledige lokaler i Falkenstensveien 31 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Blekket, 288 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Falkenstensveien 31?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også