Storgata 34

Storgata 34, 3611 Kongsberg

Storgata 34 i Kongsberg er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Kongsberg knutepunkt, 83 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Storgata 34?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Storgata 34.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
159047458322ButikkbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Storgata 34, 3611 KongsbergKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Kongsberg (3303)
Gårds-/bruksnummer
7809 / 1
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.67111, 9.65169 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Storgata 34 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
SUSANNES FOTTERAPI SUSANNE GUSTAVSEN93040212586.991 Ortopedi- og fotterapitjenester

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Kongsberg knutepunktbuss83 m
Kongsberg stasjontog, buss135 m
Gågatabuss183 m
Kongsberg Bekkedokkbuss264 m
Kongens gatebuss279 m
Stasjonsbakkenbuss342 m
Sølvparkenbuss354 m
Tråkkabuss355 m

Spørsmål og svar om Storgata 34

Hva slags bygg er Storgata 34?

Storgata 34 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Storgata 34?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er SUSANNES FOTTERAPI SUSANNE GUSTAVSEN.

Er det ledige lokaler i Storgata 34 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Kongsberg knutepunkt, 83 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Storgata 34?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også