Voldenveien 197

Voldenveien 197, 3618 Skollenborg

Voldenveien 197 i Skollenborg er registrert som Næringsbygg (241) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Rogstadtaiet, 501 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Voldenveien 197?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Voldenveien 197.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
158918919241NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Voldenveien 197, 3618 SkollenborgKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Kongsberg (3303)
Gårds-/bruksnummer
91 / 2
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.59772, 9.69026 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Voldenveien 197 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
TORBJØRN FLOGELAND97609439501.110 Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Rogstadtaietbuss501 m

Spørsmål og svar om Voldenveien 197

Hva slags bygg er Voldenveien 197?

Voldenveien 197 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 241) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Voldenveien 197?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er TORBJØRN FLOGELAND.

Er det ledige lokaler i Voldenveien 197 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Rogstadtaiet, 501 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Voldenveien 197?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også