Nye teglverks vei 7B

Nye teglverks vei 7B, 4632 Kristiansand S

Nye teglverks vei 7B i Kristiansand S er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (311) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Stadionveien, 318 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Nye teglverks vei 7B?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Nye teglverks vei 7B.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
168237227311Kontor- og administrasjonsbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Nye teglverks vei 7B, 4632 Kristiansand SKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Kristiansand (4204)
Gårds-/bruksnummer
152 / 1905
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
58.15155, 8.02649 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

3 foretak er registrert på Nye teglverks vei 7B i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
MASTO WIRESERVICE AS97195278446.630 Engroshandel med maskiner og utstyr til bergverksdrift, olje- og gassutvinning og bygge- og anleggsvirksomhet
MEDEMA NORGE AS AVD KRISTIANSAND98654999446.460 Engroshandel med apotekvarer og medisinske varer
SALTO SYSTEMS AS AVD KRISTIANSAND82496202246.500 Engroshandel med informasjons- og kommunikasjonsteknologiutstyr

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Stadionveienbuss318 m
Bertesbuktabuss379 m
Østre ringvei/Tors gatebuss446 m
Marvikskryssetbuss497 m
Østre ringvei/Idunveienbuss557 m

Spørsmål og svar om Nye teglverks vei 7B

Hva slags bygg er Nye teglverks vei 7B?

Nye teglverks vei 7B er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (bygningstype 311) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Nye teglverks vei 7B?

3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er MASTO WIRESERVICE AS, MEDEMA NORGE AS AVD KRISTIANSAND, SALTO SYSTEMS AS AVD KRISTIANSAND.

Er det ledige lokaler i Nye teglverks vei 7B nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Stadionveien, 318 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Nye teglverks vei 7B?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også