Dalegata 137

Dalegata 137, 6518 Kristiansund N

Dalegata 137 i Kristiansund N er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (311) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 13 foretak er registrert på adressen, det største er STORM CRANES AS med 32 ansatte. Nærmeste holdeplass er Persløkka, 237 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Dalegata 137?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Dalegata 137.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
12660316311Kontor- og administrasjonsbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Dalegata 137, 6518 Kristiansund NKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Kristiansund (1505)
Gårds-/bruksnummer
31 / 3
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
63.11776, 7.77236 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

13 foretak er registrert på Dalegata 137 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
STORM CRANES AS92363240971.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet32
INSIDER FACILITY SOLUTIONS AS KRISTIANSUND98112392181.210 Rengjøring av bygninger26
RENOCEAN AS92107702528.290 Produksjon av maskiner og utstyr til generell bruk ikke nevnt annet sted17
OCEIN AS AVD KRISTIANSUND N82105677203.300 Tjenester tilknyttet fiske, fangst og akvakultur15
NORSK GJENVINNING AS AVD KRISTIANSUND DALEGATA98302231638.110 Innsamling av ikke-farlig avfall14
MØRE MARITIME AS98549303071.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet8
NEAS IT AS AVD KRISTIANSUND92888608562.200 Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer8
STENA RECYCLING AS AVD KRISTIANSUND87169825238.210 Materialgjenvinning6
COMPASS GROUP NORGE AS AVD STERKODER93637558856.220 Kantinedrift og annen cateringvirksomhet
JETT TECHNOLOGIES AS92080701109.109 Andre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgass
OCEAN RETURN AS92301331877.390 Utleie og leasing av andre maskiner og annet utstyr og materiell ikke nevnt annet sted
SALT HOLDING AS836807022
SALT MANAGEMENT AS92340009570.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Persløkkabuss237 m
Amundberganbuss340 m
Dale demningenbuss450 m
Melkvikanbuss569 m

Spørsmål og svar om Dalegata 137

Hva slags bygg er Dalegata 137?

Dalegata 137 er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (bygningstype 311) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Dalegata 137?

13 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er STORM CRANES AS, INSIDER FACILITY SOLUTIONS AS KRISTIANSUND, RENOCEAN AS, OCEIN AS AVD KRISTIANSUND N, NORSK GJENVINNING AS AVD KRISTIANSUND DALEGATA.

Er det ledige lokaler i Dalegata 137 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Persløkka, 237 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Dalegata 137?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også