Ramsays gate 18
Ramsays gate 18, 6508 Kristiansund N
Ramsays gate 18 i Kristiansund N er registrert som Annen samferdselsbygning (419) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen, det største er JAN INGE SOLLI TAXI med 15 ansatte. Nærmeste holdeplass er Bedehuset Langveien, 58 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Ramsays gate 18?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Ramsays gate 18.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 12595360 | 419 – Annen samferdselsbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Kristiansund (1505)
- Gårds-/bruksnummer
- 3 / 525
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 63.10984, 7.72740 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Ramsays gate 18 i Enhetsregisteret.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Bedehuset Langveien | buss | 58 m |
| Kongens plass | buss | 117 m |
| Sjukehuset NR Kristiansund øst | buss | 175 m |
| Sykehusgata | buss | 211 m |
| Nerparken | buss | 221 m |
| Sjukehuset NR Kristiansund | buss | 281 m |
| Arnulf Øverlands gate | buss | 337 m |
| Wergelandsveien | buss | 354 m |
Spørsmål og svar om Ramsays gate 18
Hva slags bygg er Ramsays gate 18?
Ramsays gate 18 er registrert som Annen samferdselsbygning (bygningstype 419) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Ramsays gate 18?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er JAN INGE SOLLI TAXI, KRISTIANSUND TAXI SA.
Er det ledige lokaler i Ramsays gate 18 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Bedehuset Langveien, 58 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Ramsays gate 18?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.