Kråkefjellveien 16
Kråkefjellveien 16, 3274 Larvik
Kråkefjellveien 16 i Larvik er registrert som Annen kultur-/forskningsbygning (619) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er FRØY SKOLE med 68 ansatte. Nærmeste holdeplass er Kråkefjellveien, 308 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Kråkefjellveien 16?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Kråkefjellveien 16.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 162951726 | 619 – Annen kultur-/forskningsbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Larvik (3909)
- Gårds-/bruksnummer
- 2004 / 209
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.06171, 10.05041 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Kråkefjellveien 16 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| FRØY SKOLE | 974702444 | 85.202 Spesialskoleundervisning på grunnskolenivå | 68 |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Kråkefjellveien | buss | 308 m |
| Hovlandsbanen | buss | 336 m |
| Hovlandsentret | buss | 571 m |
| Yttersøveien | buss | 571 m |
Spørsmål og svar om Kråkefjellveien 16
Hva slags bygg er Kråkefjellveien 16?
Kråkefjellveien 16 er registrert som Annen kultur-/forskningsbygning (bygningstype 619) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Kråkefjellveien 16?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er FRØY SKOLE.
Er det ledige lokaler i Kråkefjellveien 16 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Kråkefjellveien, 308 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Kråkefjellveien 16?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.