Fossekrovegen 100
Fossekrovegen 100, 2625 FÅBerg
Fossekrovegen 100 i FÅBerg er registrert som Næringsbygg (999) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Hunderfossen hotell, 223 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Fossekrovegen 100?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Fossekrovegen 100.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 7447981 | 999 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Lillehammer (3405)
- Gårds-/bruksnummer
- 173 / 4
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 61.21965, 10.43950 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Fossekrovegen 100 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| HAFSLUND KRAFT AS AVD HUNDERFOSSEN KRAFTVERK | 880911112 | 35.121 Produksjon av elektrisitet fra vannkraft | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Hunderfossen hotell | buss | 223 m |
| Fossegården Hunderfossen øst | buss | 548 m |
Spørsmål og svar om Fossekrovegen 100
Hva slags bygg er Fossekrovegen 100?
Fossekrovegen 100 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 999) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Fossekrovegen 100?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er HAFSLUND KRAFT AS AVD HUNDERFOSSEN KRAFTVERK.
Er det ledige lokaler i Fossekrovegen 100 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Hunderfossen hotell, 223 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Fossekrovegen 100?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.