Prestmovegen 15

Prestmovegen 15, 2625 FÅBerg

Prestmovegen 15 i FÅBerg er registrert som Næringsbygg (241) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Prestmovegen, 177 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Prestmovegen 15?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Prestmovegen 15.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
13351686241NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Prestmovegen 15, 2625 FÅBergKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Lillehammer (3405)
Gårds-/bruksnummer
162 / 18
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
61.15403, 10.37222 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Prestmovegen 15 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
NYMOEN SKOGSPLEIE97793211402.200 Avvirkning

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Prestmovegenbuss177 m
Hølenvegenbuss490 m
Langmoenbuss518 m

Spørsmål og svar om Prestmovegen 15

Hva slags bygg er Prestmovegen 15?

Prestmovegen 15 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 241) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Prestmovegen 15?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er NYMOEN SKOGSPLEIE.

Er det ledige lokaler i Prestmovegen 15 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Prestmovegen, 177 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Prestmovegen 15?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også