Storgata 63

Storgata 63, 2609 Lillehammer

Storgata 63 i Lillehammer er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Bergsenghjørnet, 39 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Storgata 63?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Storgata 63.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
12298471322ButikkbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Storgata 63, 2609 LillehammerKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Lillehammer (3405)
Gårds-/bruksnummer
200 / 23
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
61.11553, 10.46626 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

3 foretak er registrert på Storgata 63 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
KIM THINH NGUYEN92122543186.230 Tannlegetjenester
LILLE DARIO AS92604820196.210 Frisering og barbering
TANNLEGE OLIVERA MAKSIMOVIC92047910386.230 Tannlegetjenester

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Bergsenghjørnetbuss39 m
Lillehammer kinobuss161 m
Lilletorget Brubakkenbuss259 m
Lillehammer skysstasjonbuss279 m
Lilletorget - taxibuss286 m
Lillehammer skysstasjon - taxibuss293 m
Fylkeshuset Bankenbuss323 m
Lillehammer stasjontog338 m

Spørsmål og svar om Storgata 63

Hva slags bygg er Storgata 63?

Storgata 63 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Storgata 63?

3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er KIM THINH NGUYEN, LILLE DARIO AS, TANNLEGE OLIVERA MAKSIMOVIC.

Er det ledige lokaler i Storgata 63 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Bergsenghjørnet, 39 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Storgata 63?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også