Storgata 78

Storgata 78, 2609 Lillehammer

Storgata 78 i Lillehammer er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 4 foretak er registrert på adressen, det største er DRESSMANN AS AVD 119 LILLEHAMMER med 10 ansatte. Nærmeste holdeplass er Lilletorget Brubakken, 136 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Storgata 78?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Storgata 78.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
7480997322ButikkbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Storgata 78, 2609 LillehammerKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Lillehammer (3405)
Gårds-/bruksnummer
200 / 37
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
61.11654, 10.46499 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

4 foretak er registrert på Storgata 78 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
DRESSMANN AS AVD 119 LILLEHAMMER97362472547.710 Detaljhandel med klær10
POKU.NO91750650747.640 Detaljhandel med spill og leker5
B & T RESTAURANT AS91685220756.110 Drift av restauranter
GINSENG LA NGUYEN93786919347.750 Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Lilletorget Brubakkenbuss136 m
Lilletorget - taxibuss163 m
Bergsenghjørnetbuss186 m
Lillehammer kinobuss223 m
Fylkeshuset Bankenbuss229 m
Lilletorget Nordsetervegenbuss255 m
Lillehammer skysstasjonbuss290 m
Tomtegatabuss303 m

Spørsmål og svar om Storgata 78

Hva slags bygg er Storgata 78?

Storgata 78 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Storgata 78?

4 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er DRESSMANN AS AVD 119 LILLEHAMMER, POKU.NO, B & T RESTAURANT AS, GINSENG LA NGUYEN.

Er det ledige lokaler i Storgata 78 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Lilletorget Brubakken, 136 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Storgata 78?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også