Strandpromenaden 69
Strandpromenaden 69, 2609 Lillehammer
Strandpromenaden 69 i Lillehammer er registrert som Verkstedbygning (212) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Strandtorget hovedinngang, 196 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Strandpromenaden 69?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Strandpromenaden 69.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 7113390 | 212 – Verkstedbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Lillehammer (3405)
- Gårds-/bruksnummer
- 200 / 1790
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 61.11393, 10.45275 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Strandpromenaden 69 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| AUTO SHINE AS | 995777495 | 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Strandtorget hovedinngang | buss | 196 m |
| Kvenngutua | buss | 313 m |
| Strandtorget | buss | 401 m |
| Morterudvegen | buss | 524 m |
| Lillehammer stasjon | tog | 582 m |
| Brattbakken | buss | 585 m |
Spørsmål og svar om Strandpromenaden 69
Hva slags bygg er Strandpromenaden 69?
Strandpromenaden 69 er registrert som Verkstedbygning (bygningstype 212) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Strandpromenaden 69?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er AUTO SHINE AS.
Er det ledige lokaler i Strandpromenaden 69 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Strandtorget hovedinngang, 196 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Strandpromenaden 69?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.