Nittedalsgata 93
Nittedalsgata 93, 2000 LillestrØM
Nittedalsgata 93 i LillestrØM er registrert som Næringsbygg (669) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Jonas Lies gate, 248 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Nittedalsgata 93?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Nittedalsgata 93.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 150920353 | 669 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- LillestrØM (3205)
- Gårds-/bruksnummer
- 83 / 9
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.95757, 11.03124 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Nittedalsgata 93 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| MUSLIMSK KULTURSENTER NORGE | 915355641 | – | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Jonas Lies gate | buss | 248 m |
| Jenseberget | buss | 400 m |
Spørsmål og svar om Nittedalsgata 93
Hva slags bygg er Nittedalsgata 93?
Nittedalsgata 93 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 669) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Nittedalsgata 93?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er MUSLIMSK KULTURSENTER NORGE.
Er det ledige lokaler i Nittedalsgata 93 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Jonas Lies gate, 248 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Nittedalsgata 93?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.