Fannestrandvegen 142
Fannestrandvegen 142, 6419 Molde
Fannestrandvegen 142 i Molde er registrert som Næringsbygg (524) i Matrikkelen, byggestatus ferdigattest. 1 foretak er registrert på adressen, det største er KIOSK KVILTORP CAMPING med 10 ansatte. Nærmeste holdeplass er Kviltorp camping, 70 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Fannestrandvegen 142?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Fannestrandvegen 142.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 301099359 | 524 – Næringsbygg | FA – Ferdigattest | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Molde (1506)
- Gårds-/bruksnummer
- 31 / 610
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 62.74262, 7.23386 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Fannestrandvegen 142 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| KIOSK KVILTORP CAMPING | 934668758 | 47.110 Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler | 10 |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Kviltorp camping | buss | 70 m |
| Leirgrovvik vest | buss | 249 m |
| Kviltorp | buss | 280 m |
| Kviltorp skole | buss | 330 m |
Spørsmål og svar om Fannestrandvegen 142
Hva slags bygg er Fannestrandvegen 142?
Fannestrandvegen 142 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 524) i Matrikkelen. Byggestatus er ferdigattest.
Hvilke firmaer holder til i Fannestrandvegen 142?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er KIOSK KVILTORP CAMPING.
Er det ledige lokaler i Fannestrandvegen 142 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Kviltorp camping, 70 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Fannestrandvegen 142?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.