Øvre veg 11

Øvre veg 11, 6413 Molde

Øvre veg 11 i Molde er registrert som Annen forretningsbygning (329) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 6 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Molde legevakt, 110 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Øvre veg 11?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Øvre veg 11.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Om bygget

Molde fengsel

I nærheten: Molde fengsel

Molde fengsel er et tidligere fengsel i Molde sentrum. Fengselet ble stengt i 2005 i forbindelse med åpning av Hustad fengsel etter omfattende råte- og soppskader. Bygget fungerer i dag som undervisningsareal for Molde kulturskole og kontorlokale for Molde kommune. Rådstua har også blitt oppgradert for 6 millioner…

Les mer på Wikipedia · Fakta: Wikipedia (CC BY-SA) og Wikidata (CC0)

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
13437971329Annen forretningsbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Øvre veg 11, 6413 MoldeKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Molde (1506)
Gårds-/bruksnummer
24 / 1235
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
62.73871, 7.16286 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

6 foretak er registrert på Øvre veg 11 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
ANNA DESIGN AS91160770074.120 Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign
GERHARD & SØNN AS AVD MOLDE93687153469.202 Regnskapsføring og bokføring
GROWLAB OSLO AS91516147274.120 Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign
ITONOMI SOLUTIONS AS92571790872.100 Forskning og eksperimentell utvikling innenfor naturvitenskap og teknikk
KRYR AS93150660968.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
VASILEVSKIS BYGG&SERVICE93407249943.320 Snekkerarbeid

Sannsynlig eier eller forvalter

Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Molde legevaktbuss110 m
Molde vgs.buss145 m
Gjendemshammerenbuss302 m
Molde trafikkterminalbuss308 m
Fridtjof Nansens gatebuss362 m
Ranvikkryssetbuss390 m
Molde ferjekaibuss, båt431 m
Kirkebakkenbuss448 m

Spørsmål og svar om Øvre veg 11

Hva slags bygg er Øvre veg 11?

Øvre veg 11 er registrert som Annen forretningsbygning (bygningstype 329) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Øvre veg 11?

6 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er ANNA DESIGN AS, GERHARD & SØNN AS AVD MOLDE, GROWLAB OSLO AS, ITONOMI SOLUTIONS AS, KRYR AS.

Er det ledige lokaler i Øvre veg 11 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Molde legevakt, 110 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Øvre veg 11?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: KRYR AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Se også