Håkon Jarls vei 3

Håkon Jarls vei 3, 1412 Sofiemyr

Håkon Jarls vei 3 i Sofiemyr er registrert som Næringsbygg (999) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 7 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Ødegården, 171 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Håkon Jarls vei 3?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Håkon Jarls vei 3.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
300220295999NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Håkon Jarls vei 3, 1412 SofiemyrKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Nordre Follo (3207)
Gårds-/bruksnummer
249 / 755
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.80215, 10.82022 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

7 foretak er registrert på Håkon Jarls vei 3 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
AF GO MATAR93771799749.330 Passasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy
FEJA RENHOLD AS93100837481.210 Rengjøring av bygninger
NIS CONSULTING SUMSTAD93393947274.130 Interiørdesignvirksomhet
SAMEIET HÅKON JARLS VEI 381910404297.001 Aktiviteter i borettslag og boligsameier
TOM RUNE BASTNES98299806949.330 Passasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy
VLADYSLAV SHOMIN93809986343.320 Snekkerarbeid
YONATAN SEMERE TAXI93336938249.330 Passasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Ødegårdenbuss171 m
Fløysbonnbuss358 m
Jotunveienbuss539 m
Frøyas veibuss599 m

Spørsmål og svar om Håkon Jarls vei 3

Hva slags bygg er Håkon Jarls vei 3?

Håkon Jarls vei 3 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 999) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Håkon Jarls vei 3?

7 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er AF GO MATAR, FEJA RENHOLD AS, NIS CONSULTING SUMSTAD, SAMEIET HÅKON JARLS VEI 3, TOM RUNE BASTNES.

Er det ledige lokaler i Håkon Jarls vei 3 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Ødegården, 171 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Håkon Jarls vei 3?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også