Vellets vei 2B

Vellets vei 2B, 1415 OppegÅRd

Vellets vei 2B i OppegÅRd er registrert som Næringsbygg (662) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Oppegård stasjon, 230 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Vellets vei 2B?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Vellets vei 2B.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
16877794662NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Vellets vei 2B, 1415 OppegÅRdKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Nordre Follo (3207)
Gårds-/bruksnummer
244 / 104
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.76471, 10.81633 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Vellets vei 2B i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
OPPEGÅRD VEL92070458194.992 Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Oppegård stasjontog, buss230 m
Sætreskogenbuss591 m

Spørsmål og svar om Vellets vei 2B

Hva slags bygg er Vellets vei 2B?

Vellets vei 2B er registrert som Næringsbygg (bygningstype 662) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Vellets vei 2B?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er OPPEGÅRD VEL.

Er det ledige lokaler i Vellets vei 2B nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Oppegård stasjon, 230 meter fra adressen (tog, buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Vellets vei 2B?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også