Gøteborggata 27B

Gøteborggata 27B, 0566 Oslo

Gøteborggata 27B i Oslo er registrert som Annen kontorbygning (319) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 5 foretak er registrert på adressen, det største er OSLO WORKS AS med 19 ansatte. Nærmeste holdeplass er Dælenenga, 369 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Gøteborggata 27B?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Gøteborggata 27B.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
81362823319Annen kontorbygningTB – Tatt i bruk15Nei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Gøteborggata 27B, 0566 OsloKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Oslo (0301)
Gårds-/bruksnummer
227 / 532
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.92566, 10.76894 (EPSG:4326)

Foretak registrert her

5 foretak er registrert på Gøteborggata 27B i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
OSLO WORKS AS91661205271.11019
WETTERGREN FASADE AS97225137243.34013
AEG PRESENTS NORWAY AS83511358274.99011
VOID AS91852288374.1109
DARKA AS93519925574.110

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Dælenengabuss369 m
Københavngatabuss500 m
Carl Berners plassT-bane, buss, trikk525 m
Birkelundenbuss, trikk567 m
Sofienbergbuss, trikk573 m
Sofienbergparkenbuss594 m

Spørsmål og svar om Gøteborggata 27B

Hva slags bygg er Gøteborggata 27B?

Gøteborggata 27B er registrert som Annen kontorbygning (bygningstype 319) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk. Bygget har 15 registrerte bruksenheter.

Hvilke firmaer holder til i Gøteborggata 27B?

5 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er OSLO WORKS AS, WETTERGREN FASADE AS, AEG PRESENTS NORWAY AS, VOID AS, DARKA AS.

Er det ledige lokaler i Gøteborggata 27B nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Dælenenga, 369 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Gøteborggata 27B?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også