Hagegata 24

Hagegata 24, 0653 Oslo

Hagegata 24 i Oslo er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning, rådhus (311) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen, det største er NAV GAMLE OSLO med 81 ansatte. Nærmeste holdeplass er Tøyen skole, 120 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Hagegata 24?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Hagegata 24.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
80732147311Kontor- og administrasjonsbygning, rådhusTB – Tatt i bruk2Nei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Hagegata 24, 0653 OsloKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Oslo (0301)
Gårds-/bruksnummer
999 / 358
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.91452, 10.77518 (EPSG:4326)

Foretak registrert her

3 foretak er registrert på Hagegata 24 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
NAV GAMLE OSLO99475392484.30081
THRIFT TØYEN93607973347.7908
MELINA BLOMSTER AS92558590447.7615

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Tøyen skolebuss120 m
Tøyenbuss, T-bane143 m
Tøyenparkenbuss367 m
Tøyenkirkenbuss412 m
Kjølberggatabuss413 m
Kampenbuss488 m
Ensjøveienbuss513 m
Kampen parkbuss521 m

Spørsmål og svar om Hagegata 24

Hva slags bygg er Hagegata 24?

Hagegata 24 er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning, rådhus (bygningstype 311) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk. Bygget har 2 registrerte bruksenheter.

Hvilke firmaer holder til i Hagegata 24?

3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er NAV GAMLE OSLO, THRIFT TØYEN, MELINA BLOMSTER AS.

Er det ledige lokaler i Hagegata 24 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Tøyen skole, 120 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Hagegata 24?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også