Hoffsveien 15

Hoffsveien 15, 0275 Oslo

Hoffsveien 15 i Oslo er registrert som Annen kontorbygning (319) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 5 foretak er registrert på adressen, det største er DP GRORUD AS med 39 ansatte. Nærmeste holdeplass er Hoff, 63 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Hoffsveien 15?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Hoffsveien 15.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
80624352319Annen kontorbygningTB – Tatt i bruk1Nei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Hoffsveien 15, 0275 OsloKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Oslo (0301)
Gårds-/bruksnummer
31 / 139
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.92602, 10.67567 (EPSG:4326)

Foretak registrert her

5 foretak er registrert på Hoffsveien 15 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
DP GRORUD AS92606232856.11039
DP LILLESTRØM AS92632636856.11025
DP OSL-SENTRUM AS83021096256.11025
DP MOSS92610126956.11022
DP MADLA AS93221132756.11022

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Hofftrikk, buss63 m
Hoff terrassebuss156 m
Skøyentrikk, buss353 m
Skøyen stasjontog, buss451 m
Abbediengentrikk, buss459 m
Jarlsborgveienbuss539 m

Spørsmål og svar om Hoffsveien 15

Hva slags bygg er Hoffsveien 15?

Hoffsveien 15 er registrert som Annen kontorbygning (bygningstype 319) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk. Bygget har 1 registrerte bruksenheter.

Hvilke firmaer holder til i Hoffsveien 15?

5 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er DP GRORUD AS, DP LILLESTRØM AS, DP OSL-SENTRUM AS, DP MOSS, DP MADLA AS.

Er det ledige lokaler i Hoffsveien 15 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Hoff, 63 meter fra adressen (trikk, buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Hoffsveien 15?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også