Jegerveien 4A
Jegerveien 4A, 0777 Oslo
Jegerveien 4A i Oslo er registrert som Restaurantbygning, kafébygning (531) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen, det største er STRAND SELSKAPSLOKALER AS med 26 ansatte. Nærmeste holdeplass er Ris, 360 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Jegerveien 4A?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Jegerveien 4A.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 80629923 | 531 – Restaurantbygning, kafébygning | TB – Tatt i bruk | 1 | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Oslo (0301)
- Gårds-/bruksnummer
- 41 / 18
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.95022, 10.70182 (EPSG:4326)
Foretak registrert her
3 foretak er registrert på Jegerveien 4A i Enhetsregisteret.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Ris | buss, T-bane | 360 m |
Spørsmål og svar om Jegerveien 4A
Hva slags bygg er Jegerveien 4A?
Jegerveien 4A er registrert som Restaurantbygning, kafébygning (bygningstype 531) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk. Bygget har 1 registrerte bruksenheter.
Hvilke firmaer holder til i Jegerveien 4A?
3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er STRAND SELSKAPSLOKALER AS, STRAND HJELPESELSKAP AS, BG CONSULT AS.
Er det ledige lokaler i Jegerveien 4A nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Ris, 360 meter fra adressen (buss, T-bane). Kilde: Entur.
Hvem eier Jegerveien 4A?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.