Nedre Rommen 7
Nedre Rommen 7, 0988 Oslo
Nedre Rommen 7 i Oslo er registrert som Lagerhall (231) i Matrikkelen, byggestatus igangsettingstillatelse. 5 foretak er registrert på adressen, det største er NORDIC LUNCH AS AVD OSLO med 108 ansatte. Nærmeste holdeplass er Rommen, 365 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Nedre Rommen 7?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Nedre Rommen 7.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 81715424 | 231 – Lagerhall | IG – Igangsettingstillatelse | 1 | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Oslo (0301)
- Gårds-/bruksnummer
- 96 / 159
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.96235, 10.90426 (EPSG:4326)
Foretak registrert her
5 foretak er registrert på Nedre Rommen 7 i Enhetsregisteret.
Sannsynlig eier eller forvalter
- OMEGA INVESTMENT AS — 932037572· 68.110
Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Rommen | buss, T-bane | 365 m |
| Sveiva | buss | 592 m |
Spørsmål og svar om Nedre Rommen 7
Hva slags bygg er Nedre Rommen 7?
Nedre Rommen 7 er registrert som Lagerhall (bygningstype 231) i Matrikkelen. Byggestatus er igangsettingstillatelse. Bygget har 1 registrerte bruksenheter.
Hvilke firmaer holder til i Nedre Rommen 7?
5 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er NORDIC LUNCH AS AVD OSLO, ELEKTRO-SIVERT INSTALLASJON AS, KERA ISOLERING AS, KELOISA RENHOLD AS, OMEGA INVESTMENT AS.
Er det ledige lokaler i Nedre Rommen 7 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Rommen, 365 meter fra adressen (buss, T-bane). Kilde: Entur.
Hvem eier Nedre Rommen 7?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: OMEGA INVESTMENT AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.