Professor Dahls gate 17

Professor Dahls gate 17, 0355 Oslo

Professor Dahls gate 17 i Oslo er registrert som Annen lagerbygning (239) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Bogstadveien, 246 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Professor Dahls gate 17?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Professor Dahls gate 17.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
81394997239Annen lagerbygningTB – Tatt i bruk1Nei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Professor Dahls gate 17, 0355 OsloKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Oslo (0301)
Gårds-/bruksnummer
214 / 294
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.92440, 10.72085 (EPSG:4326)

Foretak registrert her

2 foretak er registrert på Professor Dahls gate 17 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
EVA7 AS99234544671.129
SJAVEN AS91823288568.200

Sannsynlig eier eller forvalter

Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Bogstadveientrikk, buss246 m
Rosenborgtrikk, buss261 m
Industrigatabuss283 m
Uranienborgveienbuss328 m
Homansbyentrikk, buss489 m

Spørsmål og svar om Professor Dahls gate 17

Hva slags bygg er Professor Dahls gate 17?

Professor Dahls gate 17 er registrert som Annen lagerbygning (bygningstype 239) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk. Bygget har 1 registrerte bruksenheter.

Hvilke firmaer holder til i Professor Dahls gate 17?

2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er EVA7 AS, SJAVEN AS.

Er det ledige lokaler i Professor Dahls gate 17 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Bogstadveien, 246 meter fra adressen (trikk, buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Professor Dahls gate 17?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: SJAVEN AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Se også