Rådhusgata 30B

Rådhusgata 30B, 0151 Oslo

Rådhusgata 30B i Oslo er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning, rådhus (311) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 5 foretak er registrert på adressen, det største er POWERCARE NORGE AS med 92 ansatte. Nærmeste holdeplass er Kontraskjæret, 220 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Rådhusgata 30B?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Rådhusgata 30B.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
80469594311Kontor- og administrasjonsbygning, rådhusTB – Tatt i bruk1Nei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Rådhusgata 30B, 0151 OsloKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Oslo (0301)
Gårds-/bruksnummer
207 / 238
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.91008, 10.73921 (EPSG:4326)

Foretak registrert her

5 foretak er registrert på Rådhusgata 30B i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
POWERCARE NORGE AS93459158578.10092
BREDVID AS91764805062.20028
LILLELAM AS98727871447.71021
TSGG TOPCO AS93561065600.000
SAMEIET VAKSDAL SENTER99186800368.320

Sannsynlig eier eller forvalter

Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Kontraskjærettrikk220 m
Øvre Slottsgatebuss, trikk250 m
Wessels plassbuss297 m
Kvadraturenbuss305 m
StortingetT-bane446 m
Aker bryggebåt, trikk451 m
Dronningens gatebuss, trikk485 m
Rådhusbrygge 3båt503 m

Spørsmål og svar om Rådhusgata 30B

Hva slags bygg er Rådhusgata 30B?

Rådhusgata 30B er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning, rådhus (bygningstype 311) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk. Bygget har 1 registrerte bruksenheter.

Hvilke firmaer holder til i Rådhusgata 30B?

5 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er POWERCARE NORGE AS, BREDVID AS, LILLELAM AS, TSGG TOPCO AS, SAMEIET VAKSDAL SENTER.

Er det ledige lokaler i Rådhusgata 30B nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Kontraskjæret, 220 meter fra adressen (trikk). Kilde: Entur.

Hvem eier Rådhusgata 30B?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: SAMEIET VAKSDAL SENTER. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Se også