Schweigaards gate 34E

Schweigaards gate 34E, 0191 Oslo

Schweigaards gate 34E i Oslo er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning, rådhus (311) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 5 foretak er registrert på adressen, det største er CENTRUM VINDUSPUSS & RENGJØRINGSBYRÅ AS med 45 ansatte. Nærmeste holdeplass er Politihuset, 240 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Schweigaards gate 34E?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Schweigaards gate 34E.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
80587937311Kontor- og administrasjonsbygning, rådhusTB – Tatt i bruk1Nei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Schweigaards gate 34E, 0191 OsloKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Oslo (0301)
Gårds-/bruksnummer
230 / 278
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.91039, 10.76577 (EPSG:4326)

Foretak registrert her

5 foretak er registrert på Schweigaards gate 34E i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
CENTRUM VINDUSPUSS & RENGJØRINGSBYRÅ AS97167465281.21045
ITERATE AS97215103371.12943
NORGES SOPP- OG NYTTEVEKSTFORBUND97361675794.9929
HIRO AS82147279262.1007
SCREAM MEDIA AS92037088859.1106

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Politihusetbuss240 m
Tøyengatabuss303 m
Oslo bussterminalbuss324 m
Munkegatabuss331 m
Oslo gatebuss383 m
Norbygatabuss400 m
Harald Hårdrådes plassbuss584 m

Spørsmål og svar om Schweigaards gate 34E

Hva slags bygg er Schweigaards gate 34E?

Schweigaards gate 34E er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning, rådhus (bygningstype 311) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk. Bygget har 1 registrerte bruksenheter.

Hvilke firmaer holder til i Schweigaards gate 34E?

5 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er CENTRUM VINDUSPUSS & RENGJØRINGSBYRÅ AS, ITERATE AS, NORGES SOPP- OG NYTTEVEKSTFORBUND, HIRO AS, SCREAM MEDIA AS.

Er det ledige lokaler i Schweigaards gate 34E nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Politihuset, 240 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Schweigaards gate 34E?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også