Jernbanegata 12
Jernbanegata 12, 3916 Porsgrunn
Jernbanegata 12 i Porsgrunn er registrert som Bankbygning, posthus (312) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 5 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Porsgrunn stasjon, 90 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Jernbanegata 12?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Jernbanegata 12.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerOm bygget
I nærheten: Porsgrunn stasjon
Porsgrunn stasjon ble åpnet 24. november 1882 i forbindelse med åpningen av Vestfoldbanen. Siden 1917 har den også vært stasjon på Bratsbergbanen. Den opprinnelige stasjonsbygningen var tegnet av Balthazar Lange, og var inspirert av den daværende stasjonsstilen langs Østfoldbanen. Dagens stasjonsbygning, i rød…
Les mer på Wikipedia · Fakta: Wikipedia (CC BY-SA) og Wikidata (CC0)
Bygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 164141632 | 312 – Bankbygning, posthus | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Porsgrunn (4001)
- Gårds-/bruksnummer
- 200 / 1151
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.13956, 9.65775 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
5 foretak er registrert på Jernbanegata 12 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| ADVOKATENE ASGEIR SKARHOLT & BJØRN STORMYR MNA | 979639112 | 69.100 Juridisk tjenesteyting | – |
| ARENDA AS | 826638222 | 68.110 Kjøp og salg av egen fast eiendom | – |
| JERNBANEGATA 12 AS | 990799628 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| RDH AS | 934683684 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| RDH HOLDING AS | 990756287 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
Sannsynlig eier eller forvalter
- ARENDA AS — 826638222· 68.110 Kjøp og salg av egen fast eiendom
- JERNBANEGATA 12 AS — 990799628· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- RDH AS — 934683684· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- RDH HOLDING AS — 990756287· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Porsgrunn stasjon | buss, tog | 90 m |
| Porsgrunn Kammerherreløkka | buss | 123 m |
| Kulturskolen Aallsgate | buss | 328 m |
| Bånnåsen | buss | 376 m |
| Osebrogata | buss | 498 m |
| Meieritorvet | buss | 589 m |
Spørsmål og svar om Jernbanegata 12
Hva slags bygg er Jernbanegata 12?
Jernbanegata 12 er registrert som Bankbygning, posthus (bygningstype 312) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Jernbanegata 12?
5 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er ADVOKATENE ASGEIR SKARHOLT & BJØRN STORMYR MNA, ARENDA AS, JERNBANEGATA 12 AS, RDH AS, RDH HOLDING AS.
Er det ledige lokaler i Jernbanegata 12 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Porsgrunn stasjon, 90 meter fra adressen (buss, tog). Kilde: Entur.
Hvem eier Jernbanegata 12?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: ARENDA AS, JERNBANEGATA 12 AS, RDH AS, RDH HOLDING AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.