Nystrandvegen 86
Nystrandvegen 86, 3944 Porsgrunn
Nystrandvegen 86 i Porsgrunn er registrert som Annen lagerbygning (239) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Olavsberget, 268 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Nystrandvegen 86?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Nystrandvegen 86.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 164020665 | 239 – Annen lagerbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Porsgrunn (4001)
- Gårds-/bruksnummer
- 43 / 32
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.11079, 9.71123 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Nystrandvegen 86 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| LUNDE ARILD | 978443095 | 03.110 Fiske og fangst i sjø | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Olavsberget | buss | 268 m |
Spørsmål og svar om Nystrandvegen 86
Hva slags bygg er Nystrandvegen 86?
Nystrandvegen 86 er registrert som Annen lagerbygning (bygningstype 239) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Nystrandvegen 86?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er LUNDE ARILD.
Er det ledige lokaler i Nystrandvegen 86 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Olavsberget, 268 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Nystrandvegen 86?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.