Søderlundmyra 58
Søderlundmyra 58, 8622 Mo I Rana
Søderlundmyra 58 i Mo I Rana er registrert som Kjøpesenter, varehus (321) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Vikaveien, 450 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Søderlundmyra 58?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Søderlundmyra 58.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 11152309 | 321 – Kjøpesenter, varehus | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Rana (1833)
- Gårds-/bruksnummer
- 20 / 511
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 66.31796, 14.15057 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Søderlundmyra 58 i Enhetsregisteret.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Vikaveien | buss | 450 m |
| Lyngheim skole | buss | 459 m |
Spørsmål og svar om Søderlundmyra 58
Hva slags bygg er Søderlundmyra 58?
Søderlundmyra 58 er registrert som Kjøpesenter, varehus (bygningstype 321) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Søderlundmyra 58?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er RANA REGNSKAPSLAG, TINE SA AVD MO I RANA.
Er det ledige lokaler i Søderlundmyra 58 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Vikaveien, 450 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Søderlundmyra 58?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.